Minecraft Servers HQ

Jucător Minecraft sepultra_afk1

Profilul sepultra_afk1 pe baza sesiunilor care au putut fi înregistrate

sepultra_afk1

Analiză și experiență de joc

Analiza jucătorului sepultra_afk1 se bazează pe sesiunile înregistrate: timpul de joc, ultima activitate, servere și suprapuneri cu alți jucători.

Aceste date ajută la evaluarea activității lui sepultra_afk1, dar nu reprezintă un istoric complet al tuturor intrărilor în Minecraft, deoarece unele servere pot ascunde sau limita răspunsurile tehnice.

sepultra_afk1 joacă acum pe server

45.94.169.28:25565
175 / 3000
ZenitMC

45.94.169.28:25565

Timp total de joc
3 ore, 30 min.
Ultimul online
Online acum
Servere
1
Cu noi din

Servere pe care a jucat sepultra_afk1

  • 45.94.169.28:25565
    ZenitMC
    A început să joace ·Online acum
    3.5ore

Cu cine a jucat recent sepultra_afk1

Qezmo
Qezmo

mamiwex
mamiwex

cunupben
cunupben

KingPhin
KingPhin

eremresi
eremresi

Toprak51
Toprak51

Titan57
Titan57

hamzvex
hamzvex

SepultraOwner
SepultraOwner

YagmurLord35
YagmurLord35

afkprox
afkprox

Akotesi3
Akotesi3

Faire12
Faire12

Vortex79
Vortex79

LETTAJ
LETTAJ

gearimyokla3112
gearimyokla3112

nutellakral
nutellakral

Trovexio
Trovexio

HaydarBerkHB
HaydarBerkHB

Korven_Sandmos
Korven_Sandmos

qzc
qzc

Arqetonx
Arqetonx

ZeroBey35
ZeroBey35

FIDURKO
FIDURKO

Farqzen5
Farqzen5

zQephoria
zQephoria

123DAZY999
123DAZY999

Zargon_King
Zargon_King

qerulaxz
qerulaxz

Yavuz_Rex
Yavuz_Rex

_aRiftWalker_
_aRiftWalker_

qzyunus
qzyunus

mehmetqz
mehmetqz

afkprox4
afkprox4

berkayph
berkayph

Kadir03Ez
Kadir03Ez

Velqoria
Velqoria

SWXX
SWXX

mamiKral_
mamiKral_

Trovexiz
Trovexiz

wexphoria
wexphoria

Mush_Shroom
Mush_Shroom

awshyaavx
awshyaavx

berkqwe
berkqwe

Zenith_15
Zenith_15

vexulor
vexulor

Umut97
Umut97

parakomidiniust
parakomidiniust

Nexulity3
Nexulity3

qwekaan
qwekaan

ALGOS
ALGOS

Tetik_10
Tetik_10

SilentSpace
SilentSpace

Ulug89
Ulug89

VaveylaWolf22
VaveylaWolf22

Krovessia
Krovessia

awshyaavs
awshyaavs

YamanBeyi82
YamanBeyi82

sleepyfeat
sleepyfeat

SHADOW_KILLER_95
SHADOW_KILLER_95

yfaheemre
yfaheemre

QwexMert
QwexMert

Yolcu_X
Yolcu_X

Xtoxic
Xtoxic

Vefa_TR
Vefa_TR

OyuncuKaan
OyuncuKaan

seconinno4
seconinno4

NairuduriaN
NairuduriaN

VoidBass
VoidBass

afkprox3
afkprox3

Floxy41
Floxy41

berkavex
berkavex

Ysf_Wolf
Ysf_Wolf

Viper_Bey
Viper_Bey

Faire321
Faire321

ShadowBass
ShadowBass

dremresi
dremresi

xVorellia
xVorellia

QwErTyAli
QwErTyAli

Faire4562
Faire4562

Hexovian
Hexovian

Sambarasa
Sambarasa

Trovexia
Trovexia

tlgahanx
tlgahanx

Zargon_X
Zargon_X

Yikim_20
Yikim_20

Uyanik50
Uyanik50

dorukwqq
dorukwqq

sudexij
sudexij

Pryoneys
Pryoneys

TimkaTime54O
TimkaTime54O

Yikim68
Yikim68

LordEnzel
LordEnzel

yWexDVONTS
yWexDVONTS

turevok
turevok

yunuslax
yunuslax

Floxy01
Floxy01

ateros
ateros

Tw_Xalmz
Tw_Xalmz

noryvani
noryvani

KJdss
KJdss

afkprox2
afkprox2

lantern
lantern

Talha23
Talha23

Mirevoj
Mirevoj

S2Gkenzukee
S2Gkenzukee

G_L_I_X
G_L_I_X

Kryqvoria
Kryqvoria

yWexBVONTS
yWexBVONTS

Velorix
Velorix

Zargon_35
Zargon_35

Titan_X
Titan_X

Kansevemezler
Kansevemezler

DimaDaly
DimaDaly

Titan41
Titan41

Zenith_Wolf
Zenith_Wolf

driftzy
driftzy

SpartanRook
SpartanRook

talhaxd
talhaxd

qelphoria
qelphoria

Toros_85
Toros_85

FarukOyunda11
FarukOyunda11

jungkook2g5
jungkook2g5

yusufnp
yusufnp

SXZ_murat
SXZ_murat

leybil31
leybil31

Kumahabarudotz
Kumahabarudotz

Vefa3528
Vefa3528

furqani
furqani

Velqix
Velqix

mirelqor
mirelqor

levelupballer
levelupballer

LappIand2_
LappIand2_

mamiqz
mamiqz

Tertulon
Tertulon

Timsah_Craft
Timsah_Craft

VefaHunter33
VefaHunter33

Vahsi_94
Vahsi_94

Vurgun_70
Vurgun_70

qzmelihh
qzmelihh

zoktayinfani99_
zoktayinfani99_

emrezmn
emrezmn

seconinno3
seconinno3

Rynqel7
Rynqel7

purkisdetere
purkisdetere

Mortulon
Mortulon

YolcuPro97
YolcuPro97

sxbaran
sxbaran

Ysf_37
Ysf_37

zDazzy
zDazzy

Aroxity
Aroxity

Faire213
Faire213

noryphia
noryphia

KoLp3
KoLp3

qwesyka
qwesyka

Zero_55
Zero_55

Lava_CrackXD
Lava_CrackXD

Faire531
Faire531

yokeden_1
yokeden_1

zQorvessa
zQorvessa

Pryonex
Pryonex

SilencedSpace
SilencedSpace

Arqetony
Arqetony

Chronnn4
Chronnn4

Lava_TubeXD
Lava_TubeXD

alpay1905
alpay1905

slenzyz
slenzyz

qzberkay
qzberkay

Volkan_X
Volkan_X

Sepultra_afk
Sepultra_afk

sudexiz
sudexiz

qelvessa
qelvessa

Krovskiy
Krovskiy

G_R_A_X
G_R_A_X

yunqvani
yunqvani

storm_na_haju
storm_na_haju

Cinder829
Cinder829

xqLunats
xqLunats

mehmxet
mehmxet

DimaDally
DimaDally

Profilul jucătorului sepultra_afk1 arată activitatea înregistrată în timpul monitorizării serverelor publice: timpul total de joc, ultimul online și lista de servere.

Conform datelor colectate, sepultra_afk1 a jucat pe 1 servere. Asta ajută să înțelegi unde petrece jucătorul cel mai mult timp și cât de regulat apare online.

Ultima activitate înregistrată: acum 3 minute. Dacă jucătorul este online acum, pagina poate afișa serverul pe care se află și informații de bază despre acel server.

Important: statisticile depind de datele pe care serverele le expun. Dacă un server ascunde lista de jucători sau nu poate fi interogat, unele sesiuni pot lipsi din profilul sepultra_afk1.